Rekabet Üstünlüğünü Çalışanlarınızla Yakalayın!

  • Seçim Başarısının Arttırılması
  • Sıra Dışı Liderler Geliştirme
  • Üst Düzey Yöneticilik      Potansiyelinin Ortaya Çıkarılması
Anasayfa : İK Yönetimi : Kariyer Yönetimi
 

Kariyer Yönetimi

Üst düzey liderler eskiye kıyasla çok daha büyük zorluklarla karşı karşıyalar… Güvenilirliğin azalması, hızlı değişim karşısında hazırlıksız yakalanma, üst düzey yönetim performansının hissedarlar tarafından mercek altına alınması gibi durumlar, pazar değerlemesi ve şirket başarısı üzerindeki kaygıları çoğalttı.

Birçok organizasyon, kazandıran iş stratejileri oluşturabilecek ve uygulayabilecek yeteneğin eksikliği nedeniyle ciddi yönetim boşlukları (ve buna bağlı krizleri) yaşıyor. Bu eksikliğin yaygın olarak bilinmesine rağmen, organizasyonların çoğu üst düzey yöneticilik potansiyelinin geliştirilmesine yönelik yatırımlara yönelmemiş durumda. Liderlik yeteneğini tespit etme, geliştirme ve hayata geçirmeye yönelik çalışmalar ya entegre değil ya da hiç uygulanmıyor…

DDI, organizasyonel yedekleme yönetimine “kendi liderlerinizi kendiniz yetiştirin” yaklaşımı ile üst yönetim becerisi alanındaki boşluğu doldurmanıza ve böylece yarının dünyasının zorluklarını alt edecek güçlü bir lider potansiyeline sahip olmanıza yardım ediyor.

Liderlik potansiyelinin tespit edilmesi, üst düzey yönetim terfi kararlarının etkinleştirilmesi ve bu liderlerin performans gelişiminin desteklenmesi ile üst düzey yönetim takımlarının oluşturulmasını sağlıyoruz. Güçlü bir üst yönetim oluşturmanın yanı sıra organizasyon içinde beceri yönetimine yönelik yol haritalarının oluşturulması için üst düzey lider ekibinizle birlikte çalışıyoruz. Benzersiz performans yönetimi yaklaşımıyla, yöneticilerinizin strateji ile uygulamayı bütünleştirmesine yardımcı oluyoruz. Bunu sağladığı yarar nedir?

Organizasyonu sonuçlara taşıyan üst düzey liderler… Ayrıca çalışanlarınızın, müşterilerinizin ve hissedarlarınızın işletmenizdeki liderlerin kalitesine duydukları güven ve inanç inanılmaz boyutlarda artacak.


İLGİLİ LİNKLER
DOWNLOAD
Anasayfa | Kariyer | İletişim Arama  
 
© Copyright 2007 Taurus Group Consulting