Şirketinizin Ses ve Görüntü Kalitesini Yükseltin!

  • Kapsam Belirleme ve Planlama
  • İçerik Oluşturma 
  • İçerik Yayınlama
  • Sonuçların Ölçümlenmesi
Anasayfa : Podcast Yönetimi : Podcast Avantajları : Arşivlenebilir
 

Arşivlenebilir!

Geçen ay aldığınız bir eğitim vardı. Eğitimden çıktınız, kafanıza takılan herşey yerli yerine oturdu. Kendinizi iyi hissediyorsunuz. Size de eğitim esnasında konularla ilgili bir sürü kitapçık dağıttılar. Aradan 3 ay geçti…Takıldığınız bir nokta var, o eğitimde size anlatıldığını hatırlıyorsunuz, elinizde de şu an bakmak için bir sürü kitap var, ama acaba kitabın hangi bölümündeydi, kime kafanıza takılan konuyla ilgili bölümü sorsanız? Bu eğitim tekrar ne zaman verilecek?...vb.

Peki, sizin katıldığınız bu eğitim ya da seminerin bir video veya ses dosyası olsaydı ya da podcast formatında eğitimin/ seminerin yalnızca önemli noktalarını içeren özet bir video ya da ses doyası eğitim/seminerden sonra sizin bilgisayarınıza direk yollansaydı? İşte bu podcasting teknolojisi sayesinde “aslında ne güzel olurdu” dediğiniz aklınıza gelen herşeyi sağlamak mümkün. Hem de katılamadığınız seminer/eğitimlerin bile özet video ya da ses dosyaları size devamlı yollansa?

1 günlük eğitim 1 saatlik özet halinde ve konularına göre de episode’lara ayrılmış durumda bilgisayarınızın podcast kutusuna otomatik olarak yollanıyor. Siz de dilediğiniz yerde ve zamanda bunları izleyebiliyor/dinleyebiliyorsunuz.


İLGİLİ LİNKLER
Podcast Nedir?

Dünyada Podcast

Basında Podcasting

Sık Sorulan Sorular

DOWNLOAD
iTunes

Anasayfa | Kariyer | İletişim Arama  
 
© Copyright 2007 Taurus Group Consulting