Şirketinizin Ses ve Görüntü Kalitesini Yükseltin!

  • Kapsam Belirleme ve Planlama
  • İçerik Oluşturma 
  • İçerik Yayınlama
  • Sonuçların Ölçümlenmesi
Anasayfa : Podcast Yönetimi : Podcast Avantajları
 

Podcast Teknolojisinin Avantajları

Podcasting teknolojisinin hayatimiza sağladığı birçok yarardan söz etmek mümkün. Fakat ilk olarak teknolojinin bu yöndeki gelişiminden kısaca bahsetmekte yarar var. İlk plaklar vardı hayatımızda, sonra kasetler çıktı, derken bunu CD ve DVD’ler takip etti. Sonra MP3 denilen bir format ile tanıştık hepimiz ve artık internetten sesli dosyaları bilgisayarımıza indirebilmeye ve arşivlemeye başladık bunları. Bunu takiben hemen video dosyaları da internetten seyredilmeye ve bilgisayarlara indirilmeye başlandı. Youtube, iTunes ve bunlar gibi diğer portal ve web siteleri hayatımıza girdi ve artık hepimiz bir gezgin olduk.

Peki podcast dedigimiz yeni bir format mi? Aslında hayır. Podcast her hangi bir video ya da ses dosyası. Yalnızca bu dosyaların size ulaştırılma yolu farklı ve hayatımıza kolaylık getiriyor.

Dünyada hızla yayılan podcasting teknolojisinin takipçisi olmuş ve sayıları her geçen gün daha da artan geniş bir kitle var. Peki bu podcasting teknolojisi ne sağlıyor, avantajları nelerdir?

Taurus Group Consulting'in çeşitli kurumlar için hazırlamış olduğu Kurumsal Podcast örneklerinin yeraldığı web sayfamıza ulaşabilmek için lütfen linke tıklayınız. (www.tagcasting.tv


İLGİLİ LİNKLER
Podcast Nedir?

Dünyada Podcast

Basında Podcasting

Sık Sorulan Sorular

DOWNLOAD
iTunes

Anasayfa | Kariyer | İletişim Arama  
 
© Copyright 2007 Taurus Group Consulting