Rekabet Üstünlüğünü Çalışanlarınızla Yakalayın!

  • Seçim Başarısının Arttırılması
  • Sıra Dışı Liderler Geliştirme
  • Üst Düzey Yöneticilik      Potansiyelinin Ortaya Çıkarılması
Anasayfa : İK Yönetimi : Eğitim ve Gelişim : İhtiyaç Analizi
 

İhtiyaç Analizi

TAG/DDI, bir liderlik ve işgücü gelişimi sürecinin öncesinde kapsamlı bir ihtiyaç analizi yapılabilmesi için şirketlere gereken desteği sağlar.

TAG/DDI ihtiyaç analizi ve değerlendirme süreçlerinde kullanılmak üzere farklı hizmet seçeneklerini kullanıcılara sunmaktadır. Şirketlere sunulan ihtiyaç analiziyle ilgili araçların her biri hem kullanıcılardan kendi değerlendirmelerini hem de bu kullanıcıların performansını gözlemleme fırsatı bulmuş üstlerinin onlar hakkındaki değerlendirmelerini toplar.

Liderlik İhtiyaç Analizi liderlik becerilerin hedef alırken, İşgücü İhtiyaç Analizi ise çalışanların ihtiyaçlarını dikkate alır. Her bir soru için, katılımcılardan hedef örneklemdeki lider ve çalışanların arzu edilen davranış/beceriyi gösterebilme ve bu davranış/beceriyi işyerinde göstermenin önem derecesini değerlendirmeleri istenir.

TAG/DDI danışmanları farklı işletmeler için uygun olan ihtiyaç analizini gerçekleştirmek için hizmet vererek bu sürecin uygulamaya geçmesinde şirketlere yardımcı olurlar.


İLGİLİ LİNKLER
DOWNLOAD
Anasayfa | Kariyer | İletişim Arama  
 
© Copyright 2007 Taurus Group Consulting