Rekabet Üstünlüğünü Çalışanlarınızla Yakalayın!

  • Seçim Başarısının Arttırılması
  • Sıra Dışı Liderler Geliştirme
  • Üst Düzey Yöneticilik      Potansiyelinin Ortaya Çıkarılması
Anasayfa : İK Yönetimi
 

İnsan Kaynakları Yönetimi

Yetenek: Günümüz İşyerindeki En Önemli Nitelik 
Günümüzün global ve rekabetçi iş yaşamında başarıya ulaşmak için doğru yetenek stratejisine sahip olmanın önemi gittikçe artmaktadır. Dünyada uzmanlık alanında lider konumdaki Development Dimensions International’ın (DDI) Türkiye temsilcisi olan Taurus Group Consulting, şirketinizdeki mevcut çalışan profili ve gelecekteki iş stratejilerinizi başarıyla uygulayabilmek için ihtiyaç duyduğunuz iş gücü profili arasındaki farklılıkların giderilmesi konusunda hizmetler sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz alanlar:

Yetkinlik Profilleme: Bütün İK sistemlerinin entegre edilmesini sağlayacak, esnek, verimli ve kullanımı kolay yetkinlik profilleri oluşturmak. Başarılı çalışanın tanımı konusunda belirgin bir anlayışın geliştirilmesine ve bu tanıma uyan daha fazla kişinin işe alınmasına, terfi ettirilmesine, geliştirilmesine ve elde tutulmasına yardımcı olmak.

İşe Alım/Hedefe Yönelik Seçim: Daha yetkin kişilerin hızlı bir şekilde işe alınmasını sağlayacak seçim sistemleri geliştirmek ve uygulamak.

Değerlendirme ve Gelişim Merkezleri: Çalışanların bir iş gününü kapsayan simülasyon uygulamalarıyla üstün yeteneği teşhis etmek ve geliştirmek. Ayrıca, 360° Geribildirim yöntemiyle bir geribildirim kültürü oluşturmak.

Performans Yönetimi: Kişisel performansı organizasyonun vizyonu, değerleri ve stratejik öncelikleriyle uyumlu hale getiren bir sorumluluk sistemi ile yüksek performansa sahip işgücü yaratmak.

Kariyer Yönetimi: Yapılandırılmış bir yönetici havuzu stratejisi tasarlamak, yöneticilik yeteneğini teşhis etmek ve geliştirmek.

Eğitim ve Gelişim: İş gücü ve liderlik gelişimi için yetkinlik bazlı, üst seviyede entegre öğrenme sistemleri geliştirmek.


İLGİLİ LİNKLER
DOWNLOAD
Anasayfa | Kariyer | İletişim Arama  
 
© Copyright 2007 Taurus Group Consulting